اتریوم چیست؟

معرفی ارائه کننده : zahra

1304, 2022

بیت تورنت چیست

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟ دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. [...]

اتریوم چیست؟

دومین ارز دیجیتال با ارزش بالای خرید اتریوم است.  بر اساس سایت اتریوم این رمز ارز، یک بستر غیر متمرکز برای اجرای قرارداد های معاملاتی و بهره مندی از سایر خدمات مالی و غیر مالی است. برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر در این مورد لازم است با ساختار کلی این رمز ارز آشنا شوید.

اتریوم چه سالی ساخته شد؟

ایده یا وایت پیپر این ارز در سال 2013 منتشر شد و در سال 2015 شبکه اتریوم راه اندازی شد.

در حال حاظر هزاران توسعه دهنده در سراسر دنیا برنامه های کاربردی بر روی اتریوم می سازند و انواع جدیدی از برنامه های کاربردی را ابداع می کنند. استفاده معاملاتی  در بازار های مالی و صنعت گیم از اهداف توسعه دهندگان اتریوم است.

بلاک چین چیست؟

بلاک چین شبکه از اطلاعات است که در آن داده هعا به شکل بلوک های اطلاعاتی تعریف میشوند. در این شبکه هیچ سرور مشخصی وجود ندارد و به همین دلیل دسترسی به آن بسیار سخت میشود. این شبکه به دلیل این ویژگی عملا قابل هک نیست و هیچ شخص ثالث و یا گروهی ادعا مالکیت آنرا ندارد.

اتریوم بهتر است یا بیت کوین

اتریوم بهتر است یا بیت کوین؟…، اتریوم بهتر است یا بیت کوین؟

بهتر بودن یک ارز از لحاظ قیمت و ارز دلاری بستگی به شرایط بازار و حمایت ها از آن رمز ارز را دارد. در دنیای خطرناک ارز دیجیتال به دلیل وابستگی این ارز به موارد زیادی از جمله حمایت گروه های قوی و شرکت های بزرگ تکنولوژی و افراد سرشناس در این حیطه، بنابراین به هیچ وجه قابل اعتماد 100 درصد برای انتخاب به عنوان شغل نیست!.

هدف اتریوم چیست؟

توسعه دهندگان این رمز امرز بیان کرده ان که etr  با هدف کاربرد در دنیای اقتصاد و حذف نیاز مردم به بانک ها و بنگاه های معاملاتی به وجود آمده است. یکی از دلایل عدم پذیرش رسمی رمز ارز ها توسط دولت ها موضوع کم ارزش شدن ارزهای کاغذی و عدم نظارت دولت بر روی این ارز هاست. ارز های دیجیتال در عملیات نقل و انتقال کارمزد بسیار کمی دارند بنابراین این موضوع نمیتواند به دولت ها کمکی در کسب سود از طریق نقل و انتقالات مالی بکند.

ETH یا اتر چیست؟

ارز دیجیتال شبکه اتریوم را با نماد ETH  نشان میدهند. اسامی “اتریوم” و “اتر” در فعالان ارز دیجیتال زیاد استفاده میشود اما هر دو یک مفهوم را دارد.

اتریوم را چگونه استخراج کنیم؟

مهم ترین سخت افزار در استخراج اتریوم دستگاه کارت گرافیک است. شخصی که مایل به همکاری در فرایند ساخت بلاک باشد باید قدرت پردازش سخت افزار خود را در اختیار شرکت برای ماینینگ بگذارد. شرکت در ازای قدرت اختصاص داه شده به شخص پاداش میدهد.

خرید اتریوم در ایران

برای خرید اتریوم میتوانید در یک صرافی ایرانی ثبت نام کنید و بعد از آن تا مبلغ 500 هزار تومان بدون داشتن کیف پول تراکنش داشته باشید برای داشتن تراکنش بیشتر، لازم است تا کیف پول داشته داشته باشید در آموزش های “وب سایت برسام قاسمی” شما یاد میگیرید چطور در معتبر ترین صرافی بین المللی ثبت نام کنید و به راحتی خرید و فروش ارز را انجام دهید.

About the author : zahra

ارسال دیدگاه

 1. erfan 6 سپتامبر 2021 در 5:02 ب.ظ - پاسخ

  به نظرتون اینکه اتریوم رو به عنوان 40 درصد از سبد خرید قرار بدیم انتخاب خوبیه یا نه؟

  • zahrash 11 سپتامبر 2021 در 7:17 ق.ظ - پاسخ

   سلام
   با توجه به نوسان شدید بازار و اینکه این بازار بسیار ریسک بالایی داره نمیتونیم بگیم که در هر زمانی شما میتونید ارز دیجیتال اتریوم رو بخرید و سود خواهید کرد. بهترین کار آموزش دیدن هست. یک تریدر همیشه سودش رو از بازار میگیره چون دانش لازم برای خرید و فروش در بازار رو داره.