ارز ترون چیست

معرفی ارائه کننده : zahra

1304, 2022

بیت تورنت چیست

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟ دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. [...]

ارز دیجیتال ترون چیست؟

ترون با نماد trx  در بازار رمز ارز ها شناخته میشود.این ارز در واقع یک پلتفرم غیرمتمرکز است. هدف اصلی این رمز ارز، اشتراک گذاری مطالب رایگان در حوزه سرگرمی است. به طور رسمی به این ارز، ترونیکس میگویند. تمامی تراکنش های این شبکه از طریق Tron Explorer قابل پیگیری است. بنیانگذار ارز ترونیکس جاستین سان است که در ادامه مقاله بیشتر با ایشان آشنا میشویم.

تفاوت ترون و بلاک چین ترون در چیست؟

زمانی که یک شخص قصد ساخت اپلیکیشن از ترون را دارد در واقع دارد از بلاک چین ترون بهره میبرد. اما خود ارز trx  به منظور دسترسی کاربران به محتوا با استفاده از پرداخت trx  طراحی شده است. تولید کنندگان محتوا با این روش درآمد کسب میکنند.

ارز دیجیتال ترون

تاریخچه ارز ترون

در سال 2017 ارز ترون توسط جاستین سان در شرکت  Tron Foundationطراحی شد. Justin Sun بنیانگذار اپلیکیشن PEIWO  است. جالب است بدانید بنیانگذار trx مشاور آزمایشگاه ریپل بوده است که شرکت مادر ارز ریپل است. تیم ترون جاستین را جک ما دوم میدانند. این جوان چینی جز 30 فرد برتر آسیاست که زیر 30 سال سن دارند. جالب است بدانید ارز ترون قابل استخراج نیست و هر سایتی که ادعای استخراج ترون و ارائه سود داشته باشد مطمئنا از پروژه های پانزی و کلاهبرداری بازار است.

جاستین سان - بنیانگذار ترون

بنیاد ترون

بنیاد ترون یک موسسه غیر انتفاعی است که در سنگاپور قرار گرفته است. هدف اصلی این بنیاد تمرکز روی تغییر جهان با استفاده از فناوری است.

کاربرد ترون چیست؟

هدف ارز ترون، ارائه یک پلتفرم رایگان برای اشتراک گذاری محتوا و سرگرمی در فضای بلاک چین است. در واقع ترون میخواهد تا کاربران پلتفرم هایی مثل گوگل، یوتوب، اینستاگرام و .. به سمت بلاک چین بیایند  و محتوا از طریق بلاک چین به دست کاربران برسد.

علاوه بر موارد بالا با ورود بلاک چین به تولید محتوا میتوان هزینه تولید را از طریق ارز دیجیتال از کاربر دریافت کرد. در بلاک چین ترون میتوان توکن های متفاوتی را تعریف کرد که در واقع این توکن ها با هدف امکان اشتراک اطلاعات و پرداخت هزینه آن استفاده شوند. یکی از این توکن ها بیت تورنت است که در بستر بلاک چین ترون فعالیت میکند.

چگونه ترون بخریم

ارز ترون کارمزد بسیار کمی دارد. همچنین این ارز برای خرید سایر ارز ها ( به عنوان جفت ارز ) استفاده میشود. مثلا اگر شما با استفاده از ترون، بیت کوین بخرید کارمزد بسیار کمتری نسبت به سایر ارز های معروف برای نقل و انتقالات پرداخت میکنید.شما میتوانید از اکثر صرافی های آنلاین ایرانی و خارجی ترون تهیه کنید د ر ادامه به تعدادی از آنها اشاره میکنیم:

 

بهتر است برای امنیت ارز هایی را که خریداری کردید را برای نگه داری طولانی مدت به یک کیف پول انتقال دهید، از این کیف پول ها کوینومی، اتمیک والت هستند  که ما آنها را برای نگه داری توصیه می کنیم. در بین کیف پول های سخت افزاری هم لجر از بهترین کیف پول های سخت افزاری برای نگه داری این ارز است.

آیا ارز دیجیتال ترون قانونی است؟

ترون، از ارز های معتبر بازار است. اما همیشه به یاد داشته باشید که دنیای ارز های دیجیتال در عین جذاب بودن خطرناک هم هست. در مورد قانونی بودن ارز، در حال حاظر هیچ قانونی مبنی بر ممنوعیت خرید و فروش رمز ارز ها وجود ندارد. در واقع از مهم ترین ویژگی های رمز ارز اینست که به هیچ کشور و ارگانی وابسته نیست.

 

 

About the author : zahra

ارسال دیدگاه