بهترین ارز های دیجیتال سال 2022

معرفی ارائه کننده : zahra

1304, 2022

بیت تورنت چیست

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟ دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. [...]

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022

سلام به همه ی همراهان آکادمی، در این مطلب کمی متفاوت قصد داریم تا به شما بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری 2022 رو معرفی کنیم. اگر زمان خوندن مطلب رو ندارید میتونید پادکست این مطلب رو در ادامه گوش بدید.

بهترین ارز های سال 2022

اگر به فکر خرید ارز برای هولد رد سال 2022 هستید، حتما این مطلب بدردتون میخوره!. پروژه هایی که در ادامه معرفی میشن باید با توجه مدیریت سرمایه خریداری بشن و تنها یک پیشنهاد از سمت ما هستند. اینم یادتون باشه که هیچ ترتیبی برای معرفی ارز وجود نداره.

ارز CTSI

از بهترین ارز دیجیتال ها برای سرمایه گذاری بلند مدت 2022 ، ctsi هست. با نام توکن کارتسی شناخته شده است. این پروژه از ارز های لایه دوم هست و از ارز های آینده دار بازار حساب میشه.

ارز ZKS

ارز ZKSwap از پروژه های قدرتمند لایه دوم است که محدودیت تراکنش نداره. این ارز یک صرافی غیر متمرکز داره که کارمزد انتقالش برابر با صفر هست.

 

ارز OXT

چرا oxt  بخرم؟ این ارز به عنوان یک پروژه کاملا آزاد عمل میکند. هدف این ارز اینست که قابل معامله با بقیه ارز ها نباشه. برای پرداخت از بستر اتریوم استفاده میشه.

ارز RARI

ریریبل (Rarible) با نماد اختصاری RARI شناخته میشه. مهم ترین هدف این NFT ، حمایت از آثار هنرمندان هست. با این ارز شما میتونید یک اثر هنری مثل فیلم رو به عنوان یک توکن NFT  بفروشید.

ارز keep

کیپ نتورک با نماد اختصاری KEEP یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۶۸.۰۵ میلیون دلار

ارز ada

کاردانو با نماد اختصاری ADA  شناخته میشه. عملکرد این ارز، در اواخر 2021 خیلی از سرمایه گذارانش رو شوکه کرد. اما با توجه به اینکه برنامه های خوبی برایada    در نظر گرفته شده از جمله سازگار بودن با محیط زیست به دلیل توان مصرفی کمتر و.. برای سال 2022  به عنوان هولد بلند مدت به شما پیشنهاد میشه.

ارز bnb

حمایت صرافی بایننس از این ارز، تبلیغات گسترده، سرمایه گذاری بایننس روی باشگاه های فوتبال همه میتونند دلیلی برای رشد bnb  باشند. درصد رشد این ارز در سال های 2020 تا 2021 بسیار عالی بوده و برای سال 2022 هم انتخاب عالی هست.

 

About the author : zahra

ارسال دیدگاه