من ترین کیف پول بیت کوین

معرفی ارائه کننده : zahra

1304, 2022

بیت تورنت چیست

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟ دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. [...]

آشنایی با امن ترین کیف پول بیت کوین

برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بیت کوین شما نیاز به این دارید که با امن ترین کیف پول بیت کوین برای نگهداری این دارایی دیجیتال آشنا باشید. کیف پول یا والت های ارز دیجیتال به شما کمک می‌کنند که به راحتی بتوانید به کنترل دارایی‌های خود بپردازید. کیف پول های زیادی برای این منظور درست شده اند مهمترین نکته این است که شما بتوانید امن ترین کیف پول ارز دیجیتال را از بین این کیف پول ها انتخاب کنید. خوشبختانه برای ارز دیجیتال بیت کوین که به عنوان برترین ارز دیجیتال در بین سرمایه‌گذاران شناخته می‌شود کیف پول های امن بسیار زیادی وجود دارد. بنابراین شما به راحتی می توانید امن ترین کیف پول بیت کوین را از بین این همه کیف پول انتخاب کنید.امن ترین کیف پول دیجیتال سخت افزاری

آشنایی با امن ترین کیف پول ارز دیجیتال نرم‌افزاری

امن ترین کیف پول بیت کوین نرم افزاری شامل کیف پول هایی می‌شود که می‌توانند به صورت نرم افزاری بر روی گوشی موبایل یا کامپیوتر های شخصی به راحتی نصب شوند و امنیت بالایی را در ذخیره رمز ارز بیت کوین و یا سایر رمز ارزها فراهم آوردند. یکی از معروفترین این کیف پول ها، کیف پول تراست والت است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای کسانی که به تازگی به دنیای رمز وارد شده‌اند و همچنین افراد حرفه‌ای می‌تواند گزینه ی مناسبی باشد. اگر به تازگی وارد حوزه ارز دیجیتال شده اید توصیه ما به شما کیف پول تراست والت است.

کیف پول بلو والت

کیف پول نرم افزاری دیگری که در دنیای رمز ارزها به عنوان امن ترین کیف پول بیت کوین شناخته می‌شود کیف پول بلو والت است . این کیف پول نیز از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و کار کردن و استفاده از آن نیز خیلی آسان می باشد. از ویژگی‌های مثبت این کیف پول آن است که امنیت خوبی دارد و به راحتی می توان به کمک آن به ذخیره و کنترل بیت کوین ها اقدام کرد.

کیف پول الکتریوم

کیف پول نرم افزاری بعدی والت الکتریوم است که جزو قدیمی‌ترین و دوست داشتنی ترین کیف پول های بیت کوین به حساب می‌آید این کیف پول را می‌توان هم در موبایل و هم در کامپیوتر نصب کرد.

این کیف پول فقط مختص بیت کوین است همین امر باعث شده است که از نظر امنیت در حد بسیار بالایی باشد. در این کیف پول کاربر می‌تواند به کلید های عمومی و خصوصی بلاک چین دسترسی کامل داشته باشد. کیف پول های نرم افزاری زیادی در این چند سال اخیر ساخته شدند که می‌توان جزو امن‌ترین کیف پول های بیت کوین به حساب آورد. کوینومی و اتمیک از دیگر کیف پول های نرم افزاری بیت کوین می باشند که امنیت بالایی دارند. در این مطلب ما سعی کردیم شما را با سه کیف پول بسیار معتبر نرم افزاری  برای نگهداری بیت کوین آشنا کنیم.

آشنایی با امن ترین کیف پول بیت کوین سخت افزاری

همانطور که می دانید یکی دیگر از امن ترین کیف پول بیت کوین کیف پول های سخت افزاری هستند. امنیت کیف پول های سخت افزاری به نسبت و کیف پول های نرم افزاری بسیار بیشتر است اما برای خرید این نوع کیف پول باید هزینه پرداخت کنید و رایگان نیستند از جمله امن ترین کیف پول سخت افزاری می توان به لجر، نانو اس، بیت باکس و ترزور اشاره کرد.

 

آشنایی با امن ترین کیف پول بیت کوین نرم‌افزاری

ترزور

کیف پول سخت افزاری ترزور امنیت بسیار بالایی دارد. این کیف پول همواره کلید خصوصی را به صورت آفلاین ذخیره می کند همین موضوع می تواند سبب افزایش امنیت آن شود. ویژگی‌های دیگر این کیف پول آن  است که در هنگام راه اندازی اولیه آن کاربر باید یک رمز بازیابی برای خود تعیین کند این عبارت بازیابی موقعی که کیف پول به سرقت برود نیز به کمک کاربر می آید و می توان با وارد کردن آن در دستگاه دیگری، به ارزهای ذخیره شده در کیف پول دزدیده شده خود دسترسی پیدا کرد.

لجر نانو

کیف پول لجر نانو اس دی جزو شناخته شده ترین و امن ترین کیف پول سخت افزاری به شمار می رود و می تواند گزینه مناسبی برای نگهداری بیت کوین و سایر رمز ارزها باشد. این کیف پول توسط شرکت لجر در سال ۲۰۱۶ وارد بازار شد و تا به امروز توانسته است رضایت کاربران خود را جلب کند. کیف پول لجر نانو اس شبیه به فلش مموری بوده و بسیار کوچک و جمع و جور است و به راحتی می‌توان آن را مانند یک فلش مموری به پورت usb دستگاه وصل کرده و استفاده کرد. از ویژگی های بسیار جالب این ولت که باعث شده به عنوان امن ترین کیف پول بیت کوین نیز شناخته شود این است که دارای یک دکمه سخت افزاری می باشد که به کمک این دکمه می توان تراکنش ها را تایید کرد. بنابراین امکان کنترل و دسترسی آن از راه دور توسط هکرها به صفر می رسد و همین موضوع باعث می شود.

بیت باکس

بیت باکس نیز جزو  کیف پول های امن بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به شمار می رود.  شباهت این کیف پول به فلش مموری باعث شده که طرفداران خاص خود را پیدا کند. می توان گفت که این کیف پول ترکیبی از ویژگی‌های مثبت کیف پول ترزور و لجر است. از دیگر ویژگی های بسیار خوب این کیف پول آن است که به راحتی می توان به کمک یک کارت sd اطلاعات آن را به صورت آفلاین پشتیبان گیری کرد. امکان تنظیم پسورد با کمک اثر انگشت و غیر قابل دستکاری بودن دستگاه باعث شده که کیف پول بیت باکس به عنوان امن ترین کیف پول بیت کوین سخت افزاری شناخته شود.

 

About the author : zahra

ارسال دیدگاه

  1. Pontiac69$ 26 می 2022 در 8:51 ب.ظ - پاسخ

    سیف پل هم عالیه داش