تریدر های موفق ایران

معرفی ارائه کننده : zahra

1304, 2022

بیت تورنت چیست

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟ دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. [...]

بهترین تریدر ایران چه کسی است؟

اول از همه نیاز است که توضیح مختصری راجع به شغل تریدری به شما بدهیم. تریدر های موفق چه در فارکس چه در ارز دیجیتال کسانی هستند که در بازارهای مالی مختلف به واسطه دانش و تجربه ای که دارند کار معامله انجام می دهد و اگر مهارت کافی در این زمینه را داشته باشند، می توانند سود قابل توجهی نصیب خود کنند. ترید یک واژه انگلیسی به معنای تجارت و معامله گری است.

به کسانی که در بازارهای مالی و بازارهای ارز دیجیتال معامله می کنند، تریدر می گویند. تریدر های حرفه ای با تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و با تکیه بر دانش خود معامله می کنند. به بازار مالی که در آن ارز کشور های مختلف معامله می شود فارکس گفته می شود. ترید کردن در فارکس بسیار پرسود است. و از نقد شوندگی بسیار بالایی برخوردار است. با پیشرفت های روزافزون بشری بازارهای مالی اکثر اوقات در حال فعالیت می باشند. در ادامه این مطلب بهترین تریدر های ارز دیجیتال ایران را به شما معرفی میکنیم.

 

تریدر حرفه ای

تریدر های موفق ایرانی چه کسانی هستند؟

هیچگونه آمار دقیقی وجود ندارد که مشخص کند چه تعداد از افراد در بازارهای مالی در حال انجام این فعالیت هستند. ملاک انتخاب بهترین افراد در این زمینه از دیدگاه حرفه ای، سود دهی مستمر، میزان ریسک و استراتژی آن ها در معامله می باشد.

آقای رضا گلشاهیان با داشتن سابقه ای درخشان توانسته است نام خود را به عنوان تریدر موفق و برتر در بازار فارکس ایران ثبت کند. در مرحله بعد جناب آقای رضا حبیبی با سابقه کافی در این زمینه توانسته است به عنوان پشتیبان سایت هشتصد در حال فعالیت باشد.

نفر بعدی که در این زمینه موفق عمل کرده است شادی تریدینگ می باشد، که به گفته ی خود او آموزش فارکس را همزمان با تحصیلات دانشگاهی آغاز کرده است. او پس از طی یک پروسه طولانی توانست به سود دهی مناسب در این زمینه برسد و هم اکنون علاوه بر معامله گری در فارکس به عنوان مدرس نیز در این حوزه فعالیت می کند.

یکی از سرشناس ترین تحلیل گران و معامله گران در بازار های مالی سینا سلیمانی می باشد. او مدتی را در بازارهای ایران مشغول به تحلیل و معامله بوده است و بعد از آن با توجه به علاقه ای که به بازار های بین المللی داشته است،  وارد بازار های مالی جهان شده است. او هم اکنون به یکی از حرفه ای ترین معامله گران در بازار فارکس تبدیل شده است.

از ترید چه میدانید؟

تریدر های گوناگونی در بازار های جهانی در حال فعالیت میباشند که از آن جمله می توان تریدر اسکالپل، تریدر روزانه، تریدر نوسانی و تریدر بلند مدت را نام برد، که هرکدام به گونه ای متفاوت با دیگری مشغول به معامله گری می باشند.

چگونه تریدر شویم؟

برای ورود به این حرفه نیاز به مدرک تحصیلی نمی باشد اما مسلما به دانش و علم استراتژی بازارهای مالی نیاز است. دانش و علم کافی در این زمینه رابطه مستقیم با میزان موفقیت فرد دارد. این شغل از جمله مشاغل پر استرس می باشد که نیاز به تصمیم گیری سریع و درست دارد.

اگر افراد شاغل در این زمینه بتوانند تمامی شرایط این کار را کنترل کنند، می توانند از سود بسیار بالایی بهره ببرند. سود حاصل از ارز دیجیتال بسیار زیاد است و هیچگونه محدودیت زمانی وجود ندارد و معامله طی چند دقیقه تا چند ساعت صورت می گیرد. افراد می توانند با سرمایه کم نیز وارد این شغل شوند.پ

بهترین آموزش ترید ارز دیجیتال مبتدی

دوره های زیادی برای یادگیری معامله گری در بازار ارز دیجیتال تدوین شده اند. . هر شخص با توجه به دانش اقتصادی و تجربه شخصی میتواند نکات متفاوتی در این زمینه آموزش دهد. با توجه به درآمد تریدر ها در ایران  افراد زیادی علاقمند به آموزش خصوصی بودند. به دلیل محدودیت های جغرافیایی ما تصمیم به راه اندازی دوره مجازی گرفتیم اما به شما اطمینان میدهیم که کنار شما هستیم تا بتوانید بهترین نتیجه ها را از این بازار بگیرید. از اصول این حوزه شامل آموزش مبتدی خرید و فروش، آموزش اندیکاتور، کندل استیک و … که از ابزار ها و روش های معامله گری هستند تا نحوه مدیریت سرمایه، کنترل احساسات و روانشناسی بازار در آموزش ترید از صفر تا صد آکادمی برسام قاسمی وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید با آیدیتلگرام با پشتیبانی در تماس باشید.

About the author : zahra

ارسال دیدگاه