BTT چیست

معرفی ارائه کننده : zahra

1304, 2022

بیت تورنت چیست

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟ دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. [...]

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟

دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. بیت تورنت، یکی از ارز های دیجیتالی است که بر پایه همین سرویس اشتراک فایل و با استفاده از ساختار ترون طراحی شده است. خیلی از افراد معتقد هستند که این سرویس توانسته تا گسترده ترین سرویس غیر متمرکز اشتراک فایل را در جهان پایه گذاری کند. این سرویس بر روی سرعت آپلود و دانلود فایل تاکید زیادی داشته و این مسئله می تواند بر روی فعالیت های اصلی آن موثر باشد. ارز بیت تورنت برای اولین بار در سال 2019 انتشار یافت. امروز ما قصد داریم تا در مورد آینده ارز BTT و تعاریف اصلی BTT با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

آینده ارز BTT

BTT چیست؟

بیایید تا کارمان را با تعریف بیت تورنت شروع کنیم. همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله به شدت مهم اشاره کردیم، بیت تورنت سرویس اشتراک فایل است که به صورت غیر متمرکز فعالیت می کند. شرکت های مختلفی که می خواهند فایل های خود را با یک پروتکل خاص به دست کاربران برسانند، از بیت تورنت استفاده می کنند. در حال حاضر نرم افزار های زیادی برای کار با این پلتفرم طراحی شده اند و کاربران با خیال راحت می توانند از آن در موقعیت های مختلف استفاده کنند.

جالب است بدانید که به علت محبوبیت سرویس BTT و زیاد بودن تعداد کاربران آن، طراحی یک رمز ارز با پشتیبانی همین سرویس می تواند ایده تجاری بزرگی به حساب بیاید.  البته که معرفی این رمز ارز با اهمیت و جنجال زیادی همراه بود. هنگامی که ICO برای اولین بار معرفی شد، این ارز دیجیتال هم معرفی شد. از آنجایی که متخصصان تیم بیت تورنت تجربه فوق العاده ای در زمینه مدیریت فایل و الگوریتم های رمز گذاری داشتند، خیلی راحت توانستند تا فعالیت های مربوط به طراحی رمز ارز خود را انجام دهند. هم اکنون شما می توانید خیلی راحت از این رمز ارز استفاده کنید و آنها را برای فعالیت های مختلفی به کار گیرید.

کاربرد های بیت تورنت

بالاخره مردم بدون دلیل از یک ارز دیجیتال استفاده نمی کنند. آنها باید یک دلیل منطقی را برای استفاده از آن ببینند. ارز دیجیتال بیت تورند از استاندارد ترون یا TRC-10 استفاده می کند. جمله قبل یعنی اینکه بلاکچین ترون، سرویس حامی این رمز ارز به حساب می آید. هدف اصلی از ساخت این رمز ارز بهبود سرویس تورنت و یکپارچه کردن آن با استفاده از خدمات مربوط به بلاک چین بوده است. با استفاده از این سرویس شما می توانید فعالیت های مد نظر خود را در بهترین حالت و شرایط ممکن انجام دهید. جالب است بدانید که سیستم ماین این رمز ارز هم بر اساس الگوریتم های مربوط به PoS طراحی شده اند. یعنی این رمز ارز از سرویس اثبات سهام استفاده می کند.

میزان منابعی که کاربران در اختیار شبکه بیت تورنت قرار می دهند، مهم ترین عاملی است که می تواند بر روی نحوه تولید آن تاثیر گذار باشد. معاملات این ارز دیجیتال در بلاک چین ترون انجام شده و این مسئله باعث بهبود وضعیت فعالیت های این بلاک چین خواهد شد. کاربران برای اینکه به فایل ها دسترسی داشته باشند، هیچ نیازی به این رمز ارز ندارند. یعنی آنها حتما نباید مقداری از این ارز با ارزش را در کیف پول خود داشته باشند تا بتوانند از شبکه بیت تورنت استفاده کنند. آنها خیلی راحت می توانند همچون گذشته و بدون وجود هر گونه محدودیت خاصی به فعالیت های اصلی خود بپردازند. پس مهم ترین کاربرد این رمز ارز در شبکه اصلی بیت تورنت مربوط به یکپارچه سازی شبکه است.

ترون و تورنت چگونه همکاری خود را شروع کردند؟

برای خیلی از افراد سوال پیش می آید که بیت تورنت و ترون چگونه فعالیت های خود را شروع کردند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هدف اصلی ترکیب این دو پرتکل، ارتقا بود. هر دو آنها قصد داشتند تا شبکه خود را ارتقا بدهند. در نتیجه، آنها تصمیم به همکاری گرفتند. هر دو این سرویس ها بر روی شبکه peer to peer یا نظیر به نظیر طراحی شده اند. این شبکه 43 درصد ترافیک اینترنت را در دستان خود گرفته است.

بیت تورنت

شبکه ترون دوست دارد تا یک سیستم عامل جهانی برای بارگذاری و دانلود فایل های مدیا تبدیل شود. یعنی با استفاده از ترون شما بتوانید فایل دانلود کنید و آن را ارسال کنید. در نتیجه، هم بیت تورنت و هم ترون به یک هدف مشترک رسیدند و آن هم ارتقای خود بود .به همین علت هم آینده ارز BTT در حالت خوبی تصور می شود. چرا که این رمز ارز همواره در حال بهبود بوده و حمایت ترون و شبکه تورنت را در اختیار خود دارد. ولی باز هم باید ببینیم که در آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

کیف پول های مناسب این رمز ارز

مسلما برای استفاده از رمز ارز بیت تورنت شما باید از یک کیف پول خوب و مناسب استفاده کنید. در حال حاضر هیچ کیف پول مخصوصی برای این رمز ارز طراحی نشده است. در نتیجه، هر کیف پولی که از ترون استفاده می کند، برای BTT هم مناسب می باشد. شما می توانید از کیف پول های عادی هم استفاده کنید. فقط، شما باید مطمئن شوید که از سرویسی استفاده می کنید که قدرت بالایی داشته و امنیت را در اختیار شما قرار می دهد. در جهت خرید، فروش یا ذخیره سازی بیت تورنت، شما م یتوانید از کیف پول های معروفی همچون Exodus، TrustWallet، Gate.io و … استفاده کنید. هر کدام از این کیف پول ها یک سری مزایا و معایب خاص داشته و برای کاربران خاصی مناسب هستند.

کیف پول های مناسب رمز ارز بیت تورنت

البته که برای نگهداری این رمز ارز شما حتما نباید از کیف پول های نرم افزاری استفاده کنید. شما می توانید از کیف پول های سخت افزاری هم استفاده کنید. لجر نانو اس یکی از انواع کیف پول سختی است که برای نگهداری مدل ها و ساختار های مختلف بیت تورنت به کار می رود. معمولا کاربران به استفاده از کیف پول های نرم افزاری علاقه بیشتری نشان می دهند. به همین علت هم استفاده از آنها اهمیت زیادی دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About the author : zahra

ارسال دیدگاه