کاردانو رمز ارز

معرفی ارائه کننده : zahra

1304, 2022

بیت تورنت چیست

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟ دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. [...]

ارز دیجیتال کاردانو

ارز کاردانو در ماه های اخیر افزایش قیمت خوبی را تجربه کرده است و این موضوع کمک زیادی به مطرح شدن این ارز در بین افراد فعال در حوزه تکنولوژی داشت است. اما نمیتوان خطرناک بودن تجارت رمز ارز ها را با بالا رفتن شاخص این بازار توجیه کرد و همچنان نیاز است تا بدور از هیجان و با دانش لازم در این بازار سرمایه گذاری کرد.

سرمایه گذاری راهی بی عیب برای کسب درآمد نیست ، بنابراین مطمئن شوید که از خطرات آن آگاهی دارید و می توانید ضرر کنید. ارزهای رمزنگاری شده بسیار بی ثبات هستند ، بنابراین پول شما می تواند در یک چشم به هم زدن افت کند یا افزایش یابد.

علاوه بر این ، برخی از محصولات و خدمات ارزهای رمزپایه بسیار پیچیده هستند. شما فقط باید روی چیزهایی سرمایه گذاری کنید که آموزش دیده اید یا قدرت ترید و یا سرمایه لازم برای هولد سبد خود را دارید.

 

کاردانو چیست؟

Cardano یک ارز رمزپایه بلاکچین است که هک کردن آن را دشوار می کند.این رمز ارز در سال 2017 راه اندازی شد و توسط چارلز هوسکینسون ، که یکی از هشت بنیانگذاران  Ethereum تأسیس شد.هر بار که شخصی رمز ارز را خریداری یا می فروشد ، برای همیشه در بلاک چین سیستم عامل ثبت می شود.

درباره ی کاردانو

در زمان نگارش این مقاله ، این ارز از دیروز 12 درصد رشد کرده است.

این جهش پس از گزارش هایی صورت می گیرد که شرکت مادر کاردانو Input Output با World Mobile Group همکاری کرده است. ( یک شبکه تلفن همراه ساخته شده بر روی بلاکچین)

 

ارزش ارز کاردانو

مارک هیبرسون ، بنیانگذار صرافی ارز رمزپایه Ziglu ، توضیح داد که این ششمین ارز رمزنگاری شده بزرگ است که ارزش بازار آن حدود 45 میلیارد دلار (32 میلیارد پوند) است.

حمایت از افراد مشهور همچنین توجه را به کاردانو جلب کرد.

 

به عنوان مثال ، در ماه مارس ، گروه راک Gene Simmons حمایت خود را پشت سر گذاشت و در توییت خود نوشت 300K دلار (216،223 پوند) خریداری کرده است.

 

کاردانو چقدر خطرناک است؟

مانند هر ارز رمزنگاری شده ، کاردانو یک سرمایه گذاری پرخطر است زیرا در هیچ کشوری پشتوانه کالا ندارد. این به این معنی است که اگر مشکلی پیش بیاید ، سطح محافظتی نخواهید داشت ، به علاوه خطرات ممکن است بیشتر از محصولات سرمایه گذاری ساختار یافته باشد. درک دارایی های رمزنگاری نیز پیچیده است ، که باعث می شود آنها برای افرادی که آشنا نیستند خطرناک باشد.

همچنین به دلیل نوسانات آن خطر بسیار بالایی را به همراه دارد ، به این معنی که می تواند بالا یا پایین برود ، بنابراین فقط در صورت توانایی مالی برای از دست دادن پول نقد باید سرمایه گذاری کنید.

 

خانم استریتر گفت: “بیشتر تقاضای این سکه ها و توکن ها از بازرگانانی است که امیدوارند در آینده از قیمت های بالاتر بهره مند شوند نه اینکه از آنها به عنوان وسیله مبادله استفاده کنند.”

 

این برنده ها غالباً به گفتگوهای هجوم آور در شبکه های اجتماعی با تأثیرگذارانی که برای موقعیتی برای پرداخت ارزهای مورد علاقه خود رقابت می کنند ، دامن می زنند. وی افزود: “اما مانند دستگاه های حافظه ، بسیاری از ارزهایی كه برای تجارت پرداخت می شود ، عمدتاً یك شرط سوداگرانه است و سرمایه گذاران فقط در صورت داشتن پولی كه توانایی پرداخت ضرر خود را دارند ، باید در آن شركت كنند.”

5 خطر از سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده

سازمان رفتار مالی (FCA) به مردم در مورد خطرات سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه هشدار داده است.

  • حمایت از مصرف کننده
  • نوسان قیمت
  • پیچیدگی محصول
  • هزینه زیاد
  • مواد بازاریابی
  • وجود شت کوین

حمایت از مصرف کننده: برخی از سرمایه گذاری هایی که سود بالایی را بر اساس دارایی های رمزنگاری تبلیغ می کنند ، ممکن است تحت مقررات دیگری غیر از الزامات ضد پولشویی قرار گیرند.

نوسان قیمت: نوسان زیاد قیمت در دارایی های رمزنگاری ، همراه با مشکلات موجود در ارزیابی قابل اعتماد دارایی های رمزنگاری ، مصرف کنندگان را در معرض خطر از دست دادن قرار می دهد.

پیچیدگی محصول: پیچیدگی برخی از محصولات و خدمات مربوط به ترکیب ارزهای رمزنگاری شده می تواند درک خطرات را برای مصرف کنندگان دشوار کند. هیچ تضمینی برای درآمدزایی دارایی های رمزنگاری وجود ندارد. تبدیل دارایی های رمزنگاری به پول نقد به عرضه و تقاضای موجود در بازار بستگی دارد.

هزینه زیاد: مصرف کنندگان باید تأثیر هزینه ها و هزینه ها را در سرمایه گذاری خود که ممکن است بیشتر از محصولات سرمایه گذاری ساختار یافته باشد ، در نظر بگیرند.

مواد بازاریابی: شرکت ها ممکن است در بازده محصولات اغراق کنند یا خطرات موجود را دست کم بگیرند.

وجود شت کوین ها:  اکنون هزاران آلت کوین در گردش است ، اما ارزیابی آنها هیچ پایه قابل اعتمادی ندارد. می دانید که به غیر از بیت کوین هزاران ارز دیگر وجود دارد که همگی آنها ارزش خرید ندارند. تعدادی از ارز ها که ارزش آنها به یک دلار نیز نمیرسد ارز های کلاه برداری هستند و به اصطلاح شت کوین نامیده میشوند بنابراین سعی کنید ارزهای زیر 1 دلار را به امید سود بیشتر خریداری کنید.

 

همچنین هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید از دارایی های رمزنگاری شده درآمد کسب کنید ، زیرا این امر ممکن است به تقاضا و عرضه در بازار فعلی بستگی داشته باشد.

کاردانو از کجا بخریم؟

کاردانو از کجا بخرم؟ : اگر با نحوه کاربا ولت یا کیف پول دیجیتال آشنا نیستید و نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تحلیل کاردانو در سال 2021 دارید میتوانید از کانال های آموزشی مجموعه ما در تلگرام استفاده کنید.

About the author : zahra

ارسال دیدگاه