بررسی راه های درآمد از بیت کوین در ایران

معرفی ارائه کننده : zahra

1304, 2022

بیت تورنت چیست

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟ دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. [...]

راه های کسب درامد از طریق بیت کوین چگونه است؟

این روزها راههای کسب درامد از طریق بیت کوین بسیار زیاد است. وقتی که در سال 2009 بیت کوین به عنوان یک ارز رمز پایه توسط satoshi nakamoto معرفی شد، کسی فکر نمی‌کرد که تا این اندازه بتواند پیشرفت کند و به عنوان یکی از خبرهای روز دنیا در اخبار، مجلات، سایت‌ها، وبلاگ‌ها و … مطرح شود. فرصت‌های زیادی برای کسب درآمد از طریق بیت کوین وجود دارد. برخی از این فرصت‌ها به طور مستقیم و تعدادی از آن‌ها هم به طور غیر مستقیم به بیت کوین ربط پیدا می‌کنند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به شناسایی این فرصت‌ها اقدام کرده و به موقع و در زمان مناسب بتوانید از آن استفاده نمایید.

بعد از پیشرفت اینترنت و سرو صدای فروشگاه های آنلاین در دنیا به عنوان یکی از منابع بزرگ درآمد زایی از اینترنت افراد زیادی به دنبال کسب درآمد از اینترنت بودند در سال های اخیر ظهور ارز های دیجیتال و خصوصا رشد ارز هایی مثل bitcoin، اتریون، binance coin و… باعث شد تا افراد زیادی به سمت بازار کریپتو بروند. اما خرید ارز دیجیتال آنهم برای افرادی که سرمایه اولیه ندارند و نمیتوانند ترید انجام دهند کمی خطر آفرین است!. راه های دیگری هم هست که میتواند برای کسانی که تا مبلغ 10 میلیون تومان سرمایه اولیه دارند یا اینکه اصلا سرمایه اولیه ندارند مفید باشد.

مدت‌ زمان زیادی است که راههای کسب درامد از طریق بیت کوین به عنوان یک موضوع داغ بر سر زبان‌ها است و در سرتاسر اینترنت تبلیغات مربوط به روش های کسب درآمد از طریق بیت کوین دیده می‌شود. شاید برای شما هم سؤال پیش بیاید که راههای کسب درامد از طریق بیت کوین چگونه است؟ به همین دلیل ما این موضوع را انتخاب کرده‌ایم و بر اساس تحقیقاتی که در این زمینه انجام داده‌ایم اطلاعات خوب و کاملی دریافت به دست آورده ایم و قصد داریم که این اطلاعات را با شما به اشتراک بگذاریم.

روش‌های کسب درآمد از بیت کوین در ایران و جهان کدامند؟

روش‌های متعددی برای کسب درآمد از بیت کوین در ایران وجود دارد. البته از ویژگی های بسیار عالی رمز ارزها اینست که متعلق به هیچ گروهی در دنیا نیستند و دولت ها کنترلی بر روی آن ندارند بنابراین شاید دولتی اجازه استخراج و ورود دستگاه های پیشرفته ماینینگ را ندهد اما بازار معاملاتی این رمز ارز در تمامی کشور های دنیا از جمله ایران قابل دسترسی است. که در ادامه قصد داریم شما را با مهمترین و بهترین روش های درامدی از ارز دیجیتال در ایران را به شما معرفی کنیم.

 • استخراج ارز با دستگاه ماینر
 • خرید ارز و هولد
 • وام بیت کوین
 • انجام معاملات روزانه، از بهترین روش های درآمدی در ایران
 • ترید
 • آموزش ویدئویی
 • تولید محتوا در زمینه ارز دیچیتال

بهترین راه داشتن درآمد از بیت کوین

 استخراج بیت کوین

یکی از روش‌های رایج برای کسب درآمد از طریق بیت کوین این است که به استخراج بیت کوین با کمک دستگاه‌های پیشرفته که با حل معادله‌های ریاضی پیچیده اقدام می‌کنند و از این طریق باعث افزودن بلوک جدید به شبکه بلاکچین بیت کوین می‌شوند بپردازیم. برای انجام این کار شما می‌توانید به صورت شخصی چند دستگاه استخراج رمز ارز بیت کوین خریداری کنید و اقدام به کسب درآمد از این طریق نمایید. یا این که به استخراج از طریق cloud mining بپردازید. از مزایای روش cloud mining این است که به هیچ سخت افزار اضافی نیاز نیست و شما کافی است که از طریق یک صرافی آنلاین معتبر این کار را با خرید مقداری بیت کوین و قفل کردن آن در استخرهای استخراج بیت کوین انجام دهید. این روش در ایران هم کاربرد دارد و به عنوان یکی از راههای کسب درامد از طریق بیت کوین شناخته می شود.

خرید ارز و هولد

از دیگر راههای کسب درامد از طریق بیت کوین  این است که برخی از افراد مقداری بیت کوین را در قیمت مشخص خریداری کرده و به صورت بلند مدت در آن سرمایه گذاری می‌کنند و وقتی ارزش آن بالا رفت می‌فروشند. ممکن است بعضی سایت های صرافی با آی پی ایران به شما اجازه ورود ندهند که این موضوع با استفاده از فیلتر شکن دارای ای پی ثابت قابل حل است.

روش هولد و نگهداری بیت کوین از جمله روش‌های کسب درآمد از طریق بیت کوین در ایران است که می‌تواند درآمد بسیار چشمگیری را در بلند مدت نصیب شما کند.

خرید و فروش بیت کوین یکی از راه های کسب درآمد از بیت کوین

 • پذیرفتن پرداخت‌ها از طریق بیت کوین

بسیاری از مشاغل در دنیا وجود دارند که برای کالا و یا خدمات خود که به فروش می‌رسانند بیت کوین دریافت می‌کنند. شما هم اگر دارای خدمات یا محصولی هستید می‌توانید این کار را انجام دهید و بر تعداد بیت کوین‌های خود بیفزایید و با نگهداری آن‌ها در آینده به کسب در آمد از بیت کوین بپردازید.

 • دریافت بیت کوین از طریق تبلیغات

بسیاری از شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها وجود دارند که در ازای تبلیغاتی که برای آن‌ها انجام می‌دهید و محصول و یا خدمات آن‌ها را به فروش می‌رسانید به شما مقدار مشخصی بیت کوین به عنوان دستمزد پرداخت می‌کنند. بنابراین یکی دیگر از راههای کسب درامد از طریق بیت کوین انجام تبلیغات برای کسب و کارهای مختلف است. شما می‌توانید به تبلیغ محصولات این کسب و کارها در شبکه‌های اجتماعی مختلف بپردازید و با افزایش فروش و معرفی محصول و خدمات شرکت مربوطه درآمد بیشتری به صورت بیت کوین کسب کنید.

وام بیت کوین

از دیگر روش‌های کسب درآمد میلیونی از بیت کوین وام دادن است. شما برای این کار کافی است که به سایت‌هایی مانند Bitbond، Unchained Capital، BTCpop که در زمینه وام دهی فعالیت می‌کنند مراجعه کنید. اما دقت داشته باشید که انتخاب یک منبع وام معتبر امری حیاتی است. در غیر این صورت، ممکن است در آخر همه بیت کوین‌های خود را از دست بدهید.

انجام معاملات روزانه، از بهترین روش های کسب درآمد از بیت کوین

انجام معاملات روزانه و کوتاه مدت بیت کوین از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی از دیگر که جز بهترین راههای کسب درامد روزانه از طریق بیت کوین در ایران است؛ تریدری است. به عنوان تریدر می‌توانید به راحتی این کار را در ایران یا در هر جای دنیا باشید انجام دهید. شما برای انجام این کار باید مهارت کافی داشته باشید تا بتوانید بیت کوین را در کف قیمتی خریداری کرده و در سقف قیمتی در کوتاه مدت که می‌تواند ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه و … باشد به فروش برسانید و از این طریق به کسب درآمد بپردازید.

در ویدئو زیر گوشه ای از جلسه اول آموزش ارز دیجیتال و ترید را میبینید. شما میتوانید با تهیه این دوره در عرض 3 ماه آموزش های خود را کامل کرده و درآمد دلاری خود را شروع کنید در این مسیر اعضای حرفه ای تریدر آکام قاسمی پشتیبان شما هستند.

تولید محتوا و کسب درآمد از بیت کوین

از روش‌های بسیار آسان برای داشتن شغل پاره وقت در زمینه ارز دیجیتال این است که یک سایت یا وبلاگ راه‌اندازی کرده و به نویسندگی و ایجاد محتوا در زمینه بیت کوین بپردازید. این محتوا می تواند شامل تحلیل، اخبار روز و … در مورد بیت کوین باشد با این کار شما می‌توانید توجه مخاطبان زیادی را به سایت خود جلب کرده و در نهایت با ارائه تبلیغات و روش‌های دیگر به کسب درآمد از این طریق بپردازید. تنها چیزی که نیاز دارید داشتن یک لپ تاپ و اینترنت برای دسترسی به اطلاعات به روز میباشد. هزینه اولیه این کار نیز مبلغ کمی برای خرید هاست و دامنه است.

راههای کسب درامد از طریق بیت کوین

بدست اوردن بیت کوین با سیستم شخصی

اگر برای شروع هیچ پول و سرمایه ای ندارید داشتن یک سیستم که ترجیجا کارت گرافیک قابل قبولی داشته باشد به .شما کمک میکند تا بیت کوین به دست بیاورید. این راه بدون سرمایه شاید سود آنچنانی به شما ندهد اما گام خوبی برای شروع کسب درآمد است. برای شروع شما به نرم افزار Honeyminer احتیاج دارید. این برنامه هم بر روی مک بوک و هم سیستم عامل ویندوز قابل نصب است. واحد کسب bitcoin  در این اپلیکشن Satoshi  است که کوچک ترین واحد شمارش بیت کوین است. شما میتوانید در ماه صد ها ساتوشی بدست آورید.

پرداخت حقوق با ارز دیجیتال، بهترین راه پرداخت بین المللی

افراد زیادی در ایران برای داشتن درآمد دلاری از سایت های خارجی استفاده میکنند. اگر چه بسیاری از سایت ها به دلیل تحریم ها در ایران بسته هستند اما با استفاده از داشتن یک دوست در خارج از کشور میتوانید از این راه کسب درآمد کنید. سایت هایی مانند Crypto Jobs List , Jobs4Bitcoins از این دسته سایت ها هستند که قابلیت پرداخت رمز ارز به جای پول فیات دارند.

کسب درآمد با ورزش از طریق crypto!

یکی از جدید ترین راه ها برای داشتن رمز ارز، تهیه برنامه هایی است که با دادن بیت کوین شما را تشویق به ورزش میکنند. برای مثال Sweatcoins  یکی از برنامه هایی است که با شمردن گام های شما این امکان دریافت ارز دیجیتال دارد.

آموزش روش انجام معاملات به صورت مجازی

اگر هم در زمینه خرید و فروش بیت کوین و تحلیل چارت آن مهارت کافی دارید و به عنوان تریدر در حال انجام معاملات خرید و فروش هستید می‌توانید ویدیوهای آموزشی تهیه کرده و به صورت پکیج‌های آموزشی آن‌ها را به فروش برسانید. این روش یکی از روش‌های غیر مستقیم و راههای کسب درامد از طریق bitcoin است که می‌تواند کاربرد فراوانی داشته باشد.

About the author : zahra

ارسال دیدگاه

 1. محمد 28 سپتامبر 2021 در 9:32 ب.ظ - پاسخ

  شما سبد پیشنهادی برای خرید ارز ندارید؟

  • zahrash 2 اکتبر 2021 در 1:26 ب.ظ - پاسخ

   سلام برای دریافت سبد هولد به پشتیبان تلگرام پیام بدید.