بهترین کیف پول سرد

معرفی ارائه کننده : zahra

1304, 2022

بیت تورنت چیست

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟ دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. [...]

بهترین کیف پول سرد ارز دیجیتال چیست؟

اگر در حوزه ارزهای دیجیتال مشغول به فعالیت هستید باید از کیف پول سرد تا کنون اطلاعاتی بدست آورده باشید. همانگونه که می‌ دانید جهت نگهداری از ارزهای دیجیتال خود می توانید از کیف پول های دیجیتال استفاده نمایید. این کیف پول ها به نام کیف پول گرم شناخته می شوند. در طرف مقابل برخی از کیف پول ها به صورت فیزیکی قابلیت ذخیره سازی رمز ارزها را برای شما فراهم کرده اند، کیف پول سرد ارزهای فیزیکی به شمار می ‌روند.

منظور از کیف پول سرد و گرم

کیف پول سرد

علاوه بر مواردی که بیان کردیم کیف پول ها در شکل های دیگر نیز می ‌توانند توسط شما مورد استفاده قرار گیرند. با این حال مشهورترین آن ها کیف پول های گرم و سرد به شمار می ‌روند. اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید با ما در آکادمی برسام قاسمی همراه باشید تا به شما کمک کنیم تا بتوانید سطح اطلاعاتی خود را در این مورد بالا ببرید.

کیف پول سرد و گرم

همانگونه که عنوان کردیم جهت نگهداری از ارزهای دیجیتال خود می توانید از شکل های مختلف کیف پول بهره ببرید. کیف پول سرد و گرم به عنوان پرکاربردترین گزینه ها در این زمینه به شمار می ‌روند. توجه داشته باشید که معنای کیف پول گرم بالا بودن دمای آن ها نخواهد بود و تنها جهت دسته بندی و متمایز کردن کیف پول ها در حوزه ارزهای دیجیتال از این اصطلاح استفاده می شود.

برخلاف اینکه شما جهت نگهداری از پول های نقد خود باید از کیف پول فیزیکی استفاده کنید، در ارز دیجیتال شما قابلیت های دیگری جهت ذخیره سازی دارایی ‌های خود را در اختیار خواهید داشت. در حقیقت تمام دارایی دیجیتالی شما با ذخیره سازی در بلاک چین امکان استفاده و معامله را به شما خواهند داد. یک کلید خصوصی منحصر به فرد برای شما تعبیه شده و در دسترس شما، جهت انجام معاملات قرار می گیرد.

بهترین کیف پول سرد

در واقع منظور از کیف پول سرد نوع فیزیکی آن بوده که شما می توانید آن را همواره و در هر زمان به همراه داشته باشید.

کیف پول سرد چیست؟

اگر قصد دارید ارزهای دیجیتال خود را در ابزاری فیزیکی ذخیره و نگهداری نمایید می توانید از کیف پول سرد بهره ببرید. به مانند کیف پول های گرم، کیف پول سرد نیز جوانب مثبت و منفی بیشماری برای شما خواهد داشت. مزایای گسترده که در استفاده از هر کدام از این کیف پول ‌ها در دسترس شما قرار می گیرد می تواند شما را مجاب کند که روی به استفاده از آن ها بیاورید.

کیف پول سرد چیست

به عنوان مثال یکی از مزیت های کیف پول سرد قابلیت حمل و نگهداری به صورت فیزیکی خواهد بود. شما قادر خواهید بود در هر مکان که حضور دارید آن ها را در اختیار داشته و در زمان مورد نیاز از آن ها بهره ببرید. با این وجود بد نیست بدانید که کیف پول های سرد در مقایسه با سایر کیف ها از قیمت بالاتری برخوردار بوده و بسیاری از کاربران ترجیح می دهند به سراغ این نوع کیف پول نروند. از دیگر مشکلاتی که شما هنگام استفاده از کیف پول سرد با آن مواجه می‌ شوید می‌ توان به پشتیبانی از ارزهای بسیار محدود اشاره نمود. این نوع کیف پول ها تنها قابلیت پشتیبانی از ارزهایی مانند اتریوم، بیت کوین، دش و غیره را دارند. به همین علت در مقایسه با کیف پول های گرم کاربران ترجیح می دهند که از این کیف پول بهره نبرند.

انواع کیف پول سرد ارز دیجیتال

باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده کاربران در بازار ارز دیجیتال از کیف پول های سرد، امروزه شما می توانید مدل های مختلفی از این نوع کیف پول را در اختیار داشته و از آن ها جهت نگهداری از ارزهای دیجیتال خود بهره ببرید.

  1. کیف پول سخت‌افزاری
  2. کیف پول‌ کاغذی
  3. کیف پول‌ ذهنی
  • ترزور

یکی از محبوب ترین کیف پول های سرد در بازار ارز دیجیتال، کیف پول ترزور به شمار می ‌رود. در واقع نخستین کیف پول سرد ارائه شده در بازار رمز ارزها، کیف پول ترزور بوده که به اعتقاد بسیاری در مقایسه با سایر گزینه ‌ها امنیت بالاتری برای شما خواهد داشت. این کیف پول بسیار جمع و جور کوچک بوده و شما به آسانی می توانید در سطح امنیتی بالایی ارزهای خود را در آن ذخیره سازی نمایید.

  • لجر نانو اس Ledger Nano S

مهمترین رقیب ترزور در این زمینه کیف پول لجر به شمار می رود. بسیاری از کاربران با توجه به شباهت زیادی که بین کیف پول لجر با ترزور وجود دارد ترجیح می دهند از این کیف پول بهره ببرند.

انواع کیف پول سرد ( کیف پول لجر)

علاوه بر مواردی که بیان کردیم گزینه ‌های دیگری نیز توسط شما می ‌توانند انتخاب شده و مورد استفاده قرار گیرند. با این حال جهت استفاده از کیف پول سرد سعی کنید اطلاعات کافی در مورد انواع کیف پول ها به دست آورده تا بهترین گزینه را بتوانید انتخاب نمایید.

انتخاب بهترین کیف پول سرد

آشنایی شما با مزایا و معایب کیف پول های سرد می تواند کمک کند تا جهت انتخاب، کاری ساده تر پیش رو داشته باشید. بررسی هر کدام از این پول ها نشان می‌ دهد که ترزور و لجر در مقایسه با سایر گزینه ها می توانند گزینه های کاربردی تری برای شما باشند. برای انتخاب شما باید از امنیت کیف پول اطمینان حاصل نمایید. علاوه بر این سهولت دسترسی و نحوه استفاده از آن ها از دیگر نکاتی به شمار می‌ روند که هنگام خرید کیف پول باید در نظر بگیرید.

بررسی تفاوت کیف پول سرد و گرم

از متداول ترین کیف پول های مورد استفاده در بازار ارزهای دیجیتال کیف پول گرم به شمار می رود. با توجه به نوع استفاده از این کیف پول شما می توانید از آن در جهت ذخیره و نگهداری از انواع رمز ارزها بهره ببرید. در عین حال کیف پول های سرد به شما یک راهکار عملی جهت نگهداری از ارزهای خود ارائه خواهند داد. این نوع کیف پول را برخلاف کیف پول گرم نیاز به اتصال به اینترنت نداشته و شما می توانید تنها هنگامی که قصد استفاده و انجام معامله را دارید آن را به اینترنت متصل کنید. از دیگر تفاوت های کیف پول سرد و گرم می ‌توان به هزینه‌ های خرید آن ها اشاره نمود. با توجه به کیفیت و محبوبیت بالاتری که کیف پول های سرد دارند هزینه‌ های بیشتری شما جهت خرید و استفاده از آن ها باید پرداخت نمایید.تفاوت کیف پول سرد و گرم

کیف پول سرد بیت کوین

جهت نگهداری از بیت کوین شما می توانید به صورت سرد نیز اقدام نمایید. کیف پول سرد بیت کوین به شما این قابلیت را می ‌دهد که از این رمز ارز در فضایی امن بتوانید بهره ببرید. اگر امنیت برای شما مهم است و نیاز به دسترسی روزانه به رمز ارز خود ندارید می توانید از کیف پول سرد جهت نگهداری بیت کوین بهره ببرید.

جمع بندی

گستردگی فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال موجب شده که امروزه بسیاری از کاربران بدون آگاهی، اقدام به خرید در این زمینه نمایند. ما در مجموعه آکادمی برسام قاسمی به شما آموزش های لازم جامع جهت فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال را ارائه خواهیم داد. عدم آگاهی شما از بازار ارزهای دیجیتال می تواند شما را با ضررهایی مواجه نماید. چنانچه قصد فعالیت در این حوزه را دارید می توانید با ما ارتباط برقرار کرده و ما به بهترین شکل شما را برای حضور در این بازار مهیا خواهیم نمود. هنگام خرید و استفاده از کیف پول ها موارد متعددی را در نظر گرفته تا بتوانید بهترین گزینه را متناسب با نیاز خود خریداری و مورد استفاده قرار دهید.

 

About the author : zahra

ارسال دیدگاه