چگونه ارز دیجیتال خوب پیدا کنیم

معرفی ارائه کننده : zahra

1304, 2022

بیت تورنت چیست

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟ دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. [...]

چگونه یک ارز دیجیتال خوب پیدا کنیم

چگونه انفجاری ShitCoin را برای سرمایه گذاری قبل از پامپ پیدا کنیم؟

بازار ارزهای دیجیتال یکی از بهترین راه ها برای کسب سود چند هزار درصدی است. با توجه به استقبال گسترده ارزهای دیجیتال در یکی دو سال گذشته و خرید ارزهای رمزپایه موجود، تعداد ارزهای رمزپایه و پروژه ها در این فضا نیز افزایش یافته است. یکی از سودآورترین زمینه ها در این بازار خرید ShetCoin است. شیت کوین ارزی است که از حمایت خاصی برخوردار نیست، اما به دلیل استقبال مردم، رشد قابل توجهی را تجربه می کند.

ارزهای دیجیتال پر سود

البته همه شت کوین ها ارزش خرید ندارند. در این مقاله، ما به شما آموزش می دهیم که چگونه کوین انفجاری را پیدا کنید؟ اگر در نمودارهای مختلف شیت کوین تحقیق کنیم، متوجه حرکات ناگهانی این ارزهای دیجیتال می شویم. نکته مهم این است که می‌توانیم بیت کوین مورد نیاز را قبل از پامپ شناسایی و خریداری کنیم و همچنین قبل از دامپ و افت قیمت آن را بفروشیم. با مطالعه این موضوع می توانید در مدت کوتاهی به سود چند هزار درصدی برسید.

شت کوین چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم در مورد راه های یافتن شت کوین های فرار و فرار صحبت کنیم، باید کمی با مفهوم شات کوین آشنا شویم. بر اساس داده های موجود در پایگاه داده موتور جستجو، این واژه برای اولین بار در 2 نوامبر 2010 برای توصیف سکه های بی ارزش در بیت کوین تاک استفاده شد. در حال حاضر از عبارت Shitcoin برای وارد کردن ارزهایی استفاده می شود که هدف یا پروژه خاصی ندارند.

چگونه یک پروژه انفجار را پیدا کنیم؟

در اولین قدم برای یافتن شیت کوین انفجاری، باید به CoinMarketCap وارد شوید. این سایت یکی از مهم ترین پلتفرم ها برای رتبه بندی و ورود ارزهای مختلف است. هر ارز رمزنگاری شده در این وب سایت ثبت شده است. این سایت یکی از مهمترین ابزارهای ما برای یافتن شیت کوین انفجاری است. راه‌های مختلفی برای یافتن بیت‌کوین انفجاری در بازار کیوین وجود دارد، اما ساده‌ترین آنها به شرح زیر است.

اولین قدم برای یافتن چیت کوین در حال انفجار، ورود به CoinMarketCap است. این سایت یکی از مهم ترین پلتفرم هایی است که برای طبقه بندی و وارد کردن ارزهای مختلف استفاده می شود. هر نماد ارزی که در بازار عرضه می شود در این وب سایت ثبت می شود. این سایت یکی از مهمترین ابزارهای ما برای یافتن مواد منفجره چت کوین است. راه های مختلفی برای یافتن سکه های انفجاری در Market Cap وجود دارد، اما ساده ترین آنها به شرح زیر است.

در منوی داخلی بالای سایت، دسترسی سریع و آسان به برخی از مهم ترین ویژگی های جام بازار کوین به شما داده می شود. از این منو گزینه Watchlist را انتخاب کنید. از بخش Metonin استفاده کنید تا ببینید چند نفر یک سکه را در لیست تماشای خود قرار داده اند و آن ارز دیجیتال را زیر نظر دارند. این داده ها ارزهای آسیب پذیر در برابر رشد را نشان می دهد.

اکنون در صفحه ای که باروت باز می شود، باید به دنبال ارزهای محبوب تری بگردیم، برای این کار از گزینه محبوب استفاده می کنیم. لیستی که به شما ارائه می شود بر اساس تعداد فالوورها مرتب شده است. بخش فالوورها به شما نشان می دهد که چند نفر این لیست را دنبال می کنند.

چگونه پروژه خوب پیدا کنیم؟

روی هر یک از این لیست‌ها کلیک کنید تا ببینید چه نماد ارزی داخل آن است (ما در این آموزش از اولین فهرست نظارتی استفاده کردیم). با توجه به حجم کم تراکنش ها (جلد 24 ساعته)، سفارش و قیمت آن سکه، مطمئن شویم که ارز دیجیتال یک سکه است. البته فهرست های نظارت دیگری نیز وجود دارند که می توانند شما را با سکه های پمپ غیر پمپی موجود در بازار آشنا کنند. نکته مهم در اینجا این است که از فهرست‌های تماشای برتر موجود در بازار استفاده کنید.

روش دیگری که می توانید برای یافتن شش سکه در حال انفجار استفاده کنید، شناسایی ارز دیجیتالی است که به تازگی وارد بازار شده است. برای این منظور به صفحه اول وب سایت کوین مارکت کپ باز می گردیم و از لیست ارزهای رمزنگاری شده، ارزهایی را که به تازگی اضافه شده اند انتخاب می کنیم. به تازگی اضافه شده است، آخرین رمز عبور سکه هایی که در کمتر از بیست و چهار ساعت وارد بازار شده اند را به ما نشان می دهد.

 

علاوه بر این، در یک نگاه می توانید اطلاعات مهمی مانند ارزش بازار، حجم معاملات، تغییرات قیمت شت کوین در یک ساعت و 24 ساعت گذشته، شبکه چینی و بلاک مورد استفاده خود را پیدا کنید. . . آن را دریافت کنید. در میان سکه های این صفحه می توانید شش سکه انفجاری پیدا کنید. همچنین یک گزینه محبوب در این صفحه وجود دارد که بهترین و محبوب ترین حرفه ای ها را به شما نشان می دهد. در این قسمت امکان یافتن شات کوین های انفجاری مناسب وجود دارد.

با استفاده از این روش، می توانید به سوال چگونه بفهمیم چه ارز دیجیتالی بخریم پاسخ دهید. البته با توجه به ریسک های موجود در این بازار، برای خرید شیت کوین عجله نکنید. در بازار ارزهای دیجیتال هیچ نوسانی وجود ندارد و بنابراین ممکن است در کمتر از چند دقیقه تمام سرمایه خود را از دست بدهید. برای اینکه بتوانیم ریسک سرمایه گذاری در شش ارز را کاهش دهیم، باید ویژگی های بیشتری را بررسی و ارزیابی کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، ادامه مقاله را از دست ندهید.

عوامل رشد یک ارز:

  • رتبه ارز از نظر مارکت کپ
  • Watch list
  • Community
  • Contracts
  • رشد قیمتی

رتبه ارز از نظر مارکت کپ:

این شکل موقعیت این ارز را در بازار ارزهای دیجیتال از نظر اندازه بازار به ما نشان می دهد. بهتر است ارزهایی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید که رتبه بالاتر از 4500 یا 5000 هزار ندارند. زیرا این سکه ها ریسک زیادی را به همراه دارند و ممکن است هرگز سود مورد نظرتان را به شما ندهند. از سوی دیگر، شش ارز زیر 2000 تا 1000 رشد می کنند و بنابراین نمی توانند برای سرمایه گذاری مناسب باشند.

 

  • Watch list

قسمت بعدی درباره این است که چند نفر Shet Quinn را در Watch Liston قرار داده اند و به دنبال فرصتی برای خرید آن هستند. هرچه این تعداد بیشتر باشد و افراد بیشتری سکه را تماشا کنند، سرمایه گذاری بهتری خواهد داشت.

  • Community ( گروه حامی ارز)

این گزینه به صفحات رسمی این ارز در شبکه های اجتماعی مختلف لینک شده است. برای تصمیم گیری صحیح سرمایه گذاری بهتر است تمامی شبکه های موجود در حساب کاربری خود را از نظر فعالیت و تعامل با کاربران بررسی کنید. هرچه ShetQueen فعالیت و تبلیغات بیشتری داشته باشد، سرمایه گذاران بیشتری می تواند جذب کند و رشد بهتری داشته باشد.

  • Contracts

عنوان در این بخش مربوط به قرارداد هوشمندی است که Shet Quinn بر اساس آن ساخته شده است. همانطور که می بینید، سکه انتخابی ما در شبکه هوشمند China Binance با استاندارد BEP20 ایجاد شده است. اگر روی این قسمت کلیک کنید، اطلاعات دقیق تری در مورد این سکه به شما داده می شود.

  • رشد قیمت

قبل از خرید Shet Quinn، به نمودار قیمت نگاهی بیندازید. اگر در آن سکه پمپ های شدید وجود دارد، بهتر است سراغ آن نروید. زیرا این رشد قیمت می تواند نشان دهنده پایان رشد و سودآوری آن ارز باشد. البته این مورد استثنا دارد. برخی از شات‌کوین‌ها هستند که می‌توانند پس از پمپاژ سنگین و کاهش تورم دوباره رشد بالایی را تجربه کنند. برای اینکه از شر این نوع کدهای ارزی خلاص شوید، بهتر است آن ها را در لیست تماشای خود قرار دهید و با نظارت بر جابجایی ها و ورود پول هوشمند اقدام به خرید کنید.

About the author : zahra

ارسال دیدگاه