برای درخواست عضویت کانال vip از طریق تلگرام کلیک کنید.

کانال vip ارز دیجیتال رایگان شد  💰

ترید در بازار ارز دیجیتال و سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال یکی از جذاب ترین و پرسود ترین کارهایی است که در عصر امروز می توان انجام داد. به طور کلی از زمان پیدایش ارز بیت کوین تاکنون هر ساله افراد و سازمان های بیشتری جذب بازار ارز دیجیتال شده اند و در حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال به یکی از گزینه های اصلی برای ترید و سرمایه گذاری تبدیل شده است. برای درخواست کانال تلگرام وی آی پی ارز دیجیتال به پشتیبانی پیام ارسال نمایید. ( فیلترشکن روشن باشد.)

صرف نظر از جذابیت بالای بازار کریپتو کارنسی و توانایی کسب درآمد دلاری از آن، این بازار با خطرات و ریسک های بسیار بالایی همراه می باشد که اگر شما تسلط کافی بر روی مفاهیم و تحلیل های فاندامنتال و تکنیکال نداشته باشید، می توانید به راحتی سرمایه خود را در این بازار از دست بدهید.

این ویژگی‌ بازار ارزهای دیجیتال ما را بر آن داشت تا کانال vip را جهت خدمات رسانی در این زمینه بنا کنیم شما می توانید به کمک سیگنال ها و پیش بینی های آنها ترید و کسب سود کنید. در صورتیکه نیاز به آشنایی با مباحث اولیه ارز دیجیتال دارید، میتوانید عضو کانال رایگان ارز دیجیتال شوید. لینک کانال سکوی پرتاپ

ارائه سیگنال رایگان vip

در کانال سکوی پرتاب و کانال آموزشی ما، سیگنال های رایگان به پاس همراهی شما عزیزان قرار میگیرد. زمان های زیادی هشدار های ریزش، هولد و… را به اطلاع همراهان خود میرسانیم. ادعای ما ارائه روش های فقط و فقط سود نیست. دریافت سیگنال vip یعنی شما از نظر تریدر های تیم ما برای خرید استفاده میکنید و مطمئنا 80 درصد پیشنهادات خرید ارز دیجیتال به تارگت های خود میرسند. آموزش های رایگان زیادی هم در کنار کانال vip به شما ارائه میشود که از نظر ما آموزش مهم ترین بخش فعالیت در ارز دیجیتال است. در ادامه نمونه سیگنال ها را قرار میدهیم که بیشترشان در زمان های رکود بازار است.

سیگنال رایگان vip ارز دیجیتال

شرایط کانال vip ارز دیجیتال

  • داشتن حداقل 200 تتر سرمایه اولیه
  • داشتن اکانت صرافی بایننس یا کوینکس
  • آشنایی با طرز استفاده از سیگنالها

کانال vip ارز دیجیتال

تنها 1 هفته مهلت تا پایان امکان عضویت رایگان دارید!

ارسال درخواست عضویت

محتوای کانال vip:

  • معرفی سیگنال جهت اسپات، فیوچرز و اسکالپ
  • معرفی تک ارز جهت هولد
  • تحلیل روزانه بیت کوین
  • اخبار مهم بازار ( فاندامنتال )

جهت درخواست عضویت روی این لینک کلیک کنید.


شاید از گرفتن سیگنال خسته شدی و میخوای با تحلیل خودت از بازار سود بگیری و لذت ببری! ما یه پشنهاد جذاب برات داریم!👇👇🤑👇👇

به ترید علاقه داری؟؟ نمیدونی از کجا شروع به یادگیری کنی؟

دوره ترید از مبتدی تا حرفه ای آکادمی رو تهیه کن. کانال آموزشی رایگان.. کانال اخبار و کلیییی اطلاعات دست اول از بازار ارز دیجیتال رو هم به عنوان هدیه روی تلگرامت داشته باش. با ❤️ تیم پشتیبانی آکادمی برسام قاسمی