نقشه راه ورود به دنیای ارز دیجیتال

آکادمی برسام قاسمی در راستای مسئولیت اجتماعی عدالت آموزشی، آموزش های دوره مقدماتی را به صورت رایگان به شما ارائه میکند! شما در این آموزش با اصول بازار رمز ارزها، نحوه مدیریت سرمایه، روانشناسی بازار و نحوه کار با چندین صرافی و کیف پول را یاد میگیرید. با این آموزش ها شما مطمئنا در شروع کار اقدام به پول سوزی به دلیل نداشتن دانش از بازار نمی‌کنید!

بزن بریم!
آموزش ترید

شناخت بازار و کسب اطلاعات

انتخاب مسیر مناسب شخصیت شما

آموزش دیدن

مدیریت افکار و روانشناسی بازار

به صفحه نقشه راه ارزهای دیجیتال خوش اومدید. اینکه در این صفحه هستید یعنی قصد شروع کار در این حوزه رو دارید. خیلی از افراد برای شروع ممکنه سریعا یک حساب در صرافی ها باز کنند و شروع به خرید ارز کنند! اماا دست نگه دارید. برای شروع هر کاری باید آموزش های لازم اون حوزه رو ببینید. شما بدون اینکه چند ماهی به کارگاه نجاری برید و به عنوان کارآموز مشغول بشید نجار نمیشید!. در دنیای ارز های دیجیتال هم شما بدون آموزش ممکنه در اول کار یک درصد کوچیکی سود بگیرید اما ممکنه پول خیلی زیاد تری رو به دلیل اینکه نمیتونید ترس و طمع خودتون رو مدیریت کنید یا اینکه مدیریت سرمایه نداشتید از دست بدید.

لیست فیلم های آموزشی ارز دیجیتال

  1. راه های درآمد زایی از ارز دیجیتال
  2. مدیریت سرمایه
  3. نحوه ثبت نام در صرافی ایرانی نوبیتکس
  4. نحوه کار با کیف پول اتمیک ولت
  5. نحوه کار با صرافی خارجی kucoin
  6. آموزش صرافی بای بیت
  7. آموزش صرافی بیت پین
  8. آموزش کیف پول safepal

بعد از اینکه آموزش رو دیدید با توجه به اینکه مسیرتون برای ادامه کار در دنیای ارز های دیجیتال چیه میتونید کارتون رو شروع کنید. هر فرد ویژگی های منحصر به فرد خودش رو داره اما به طور کلی افراد 16 تیپ شخصیتی دارند برای خیلی از افراد ممکنه مثلا ترید کردن گزینه مناسبی نباشه. بعضی از افراد برونگرا هستن و یا اینکه ثبات در کار رو خیلی دوست دارند، مشخصه که تریدر شدن شغل مناسبی برای این افراد نیست اما این به این معنا نیست بازار رمز ارز ها به شما سود نمیده!. راه های زیادی مثل سبد هولد داشتن و ماین کردن و.. هست که شما میتونید از اونها استفاده کنید. اگر باز هم توی این موضوع دچار مشکل هستید شماره تماستون رو برای ما بفرستید و یا پشتیبانی ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید تا راهنمایی تون کنند.

شناخت بهترین روش های کسب درآمد بازار

مدیریت سرمایه

آموزش صرافی نوبیتکس

آموزش کیف پول اتمیک

آموزش صرافی کوکوین

صرافی بای بیت قسمت 1

صرافی بای بیت قسمت 2

صرافی بیت پین

کیف پول سیف پل

صرافی لینک ثبت نام با تخفیف کارمزد لوگو
نوبیتکس ثبت نام با تخفیف دائمی
بیت پین ثبت نام با تخفیف دائمی
کوکوین ثبت نام با تخفیف دائمی
بای بیت ثبت نام با تخفیف دائمی