آموزش ترید

دوره نخبگان ارز دیجیتال

آکادمی برسام قاسمی پکیج مخصوص برای نخبگان ترید در نظر گرفته!

یکی از آسانترین راههای کسب درآمد در دنیای ارز دیجیتال، ترید کردن یا معامله کردن ارز است. این روش که در سال‌های اخیر نیز افراد زیادی را به خود جلب کرده است در عین آسان و سریع بودن، خطرهایی را نیز به دنبال دارد. ترید کردن به معنای خرید در پایین‌ترین قیمت و فروش در قیمت بالا و دستیابی به سود می‌باشد. برای اینکه تریدر یا معامله‌گر خوبی باشید نیاز به مطالعه و آموزش در این زمینه دارید تا بتوانید میزان ریسک را کاهش داده و با خرید و فروش به موقع سود خود را افزایش دهید. برای دوستانی که قصد دارند تریدر رمز ارز باشند؛ و بی نیاز از کانال های سیگنال، این برنامه آموزشی، جز بهترین هاست!.

چه چیزی یاد میگیریم؟

 • آموزش چندین اندیکاتور
 • آموزش روانشناسی بازار
 • آموزش فوت و فن های تریدحرفه ای
 • آموزش چندین  استراتژی ترید شخصی
 • آموزش تایم فریم ها(از ۵دقیقه به بالا)
 • تمرین بعد از هر جلسه آموزشی
 • گروه پشتیبانی تلگرامی برای رفع اشکال و فرستادن تمرین ها
 • آموزش اسکلپ
 • آموزش نحوه سیگنال دهی
 • ظرفیت دوره 5نفر

بعد از این دوره شما با حداقل سرمایه هم میتونید بصورت حرفه ای ترید کنید.

برای درخواست این سرویس با آیدی تلگرام آکادمی در تماس باشید.

ارسال درخواست

آموزش ترید

امروزه تریدینگ به عنوان یکی از شغل های پردرآمد در دنیای ارز های دیجیتال است. این شغل برای افرادی که دارای صبر و تفکر مناسب برای تجارت را دارند شغل مناسبی است. برای یک تریدری که در شروع راه است مهم ترین ترین کار آموزش، تمرین و ممارست و همچنین دوری از رفتارهای هیجانی است. بنابراین در جواب اینکه آیا تریدی یک شغل است می توان گفت برای افرادی که به معامله گری در حدی علاقه مند هستند که از از سایر کارها فاصله گرفته این کار یک شغل مناسب است که میتوان از راه های دیگری هم در کنار بازار های معاملاتی از آن درآمد داشت.

ترید چیست؟

Trade  یک واژه لاتین به معنای مبادلات و تجارت در بازار های مالی است. منظور از معامله هر گونه تبادل کالا و ارز ( فیات، رمز ارز و… ) بین مشتری و خریدار است. برای مثال تمامی محصولات بازار شامل پوشاک، قطعات اتومبیل و … که به کشور وارد میشود یک نوع معامله گری است.

راه های کسب درآمد از ترید

درآمد از ارز دیجیتال شامل موارد زیر است:

 • سود از معاملات و فعالیت در بازار های مالی
 • فروش سیگنال به سایر افراد
 • آموزش دادن ترید
 • سرمایه گذاری بلند مدت (هلد)

البته راهکار های زیادی برای کسب درآمد از بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال وجود دارد که ما در این مطلب  هدفمان نگاه کردن به بازار سرمایه به عنوان یک شغل تمام وقت است. در این زمینه آکادمی برسام قاسمی برای دسترسی شما به مطالب درست و یادگیری مفاهیم از ساده تا پیشرفته اقدام به تولید دوره جامع ارز دیجیتال و ترید نموده است که در برابر آموزش ها و دوره های مشابه قوی ترین پشتیبانی را دارد و در طی دوره سعی شده که کارشناسان تریدر آکادمی همراه شما باشند و در یادگیری شما نقش موثری را ایفا کنند.

تفاوت تریدینگ و سرمایه گذاری

در هولد یا نگه داری رمز ارز، سرمایه گذار اقدام به خرید با میلغ بالا از یک ارز میکند. سرمایه گذار برای کسب سود ارز را برای بلند مدت نگه داری میکندو اصل مدت زمان نگه داری، تعداد معاملات، میزان ریسک، نوع تحلیل از جمله تفاوت های اصلی تریدینگ و هولد است.

در تریدینگ ریسک معاملات بسیار بالا تراست اما از مهم ترین مزایای آن شروع سرمایه گذاری با پول بسیار کم است. آکادمی برسام قاسمی برای شروع کار تریدر ها و یادگیری عملی به شما کمک میکند تا با کمترین مبلغ سرمایه در حدود 5 میلیون کار خود را شروع کنید.

ترید روزانه

ترید روزانه یک راستراتژی کار در بازار های مالی کریپتو کارنسی است که در آن معامله گر در همان روزی که وارد بازار میشود در همان روز از بازار خارج میشود. در این روش  trader در یک ساعت خاص پوزیشن های مورد نیاز خود را انتخاب میکند و در سایر ساعت ها منتظر نتیجه کار خود میشود.  همان طور که از نام این روش پیداست این روش بسیار فعال  و کوتاه مدت به شمار میرود اما برای تریدر های تازه کار و به عنوان گام اول مناسب نمیباشد.

ترید سویینگ

این اططلاح برای نوسان گیری در دنیای رمز ارزها به کار برده میشود. از تفاوت های اصلی بین یک تریدر و سرمایه گذار در این است که شخص سرمایه گذار نیازی به نوسان گیری و تحلیل روزانه بازار ندارد اما در عین حال میتواند مدت زمان زیادی را برای کسب سود از سهام خریداری شده صبر کند. ترید سویینگ در مقابل این روش قرار دارد یعنی شما ارز های خریداری شده ها را در کمتر از 2 هفته بفروشید و ارز دیگری را که ممکن است روند صعودی بهتری داشته باشد خریداری کنید.

درست است که سرمایه گذاری کوتاه مدت ممکن است سود خوبی به شما برساند اما باید ریسک این کار را هم بپذیرید.

ترید ارز دیجیتال در استراتژی کوتاه مدت میتوانتد بسیار اعتیاد آور باشد و این موضوع موجب ریسک های بی منطق و ترس و طمع بی از حد شود . اگر شما نیز به تازگی با مفهوم ترید چیست آشنا شده اید و میخواهید بهترین راه کسب درآمد از بازار ارز دیجیتال را انتخاب کنید بهتراست بدون آموزش مناسب وارد این کار نشوید تا ریسک ناشی از تصمیمات هیجانی خود را به حداقل برسانید.