آموزش استفاده از سیگنال

معرفی ارائه کننده : zahra

1304, 2022

بیت تورنت چیست

ارز دیجیتال بیت تورنت چیست و چه آینده ای دارد؟ دیگر همه ما با شبکه تورنت آشنایی داریم. این سرویس اشتراک و رمز گذاری فایل اهمیت فوق العاده ای دارد. [...]

آموزش استفاده از سیگنال + تصویر

در این مطلب روش استفاده از سیگنال ارز دیجیتال را یاد میگیریم. اگر از پایه با بازار ارز دیجیتال آشنایی ندارید توصیه میشود از ویدئو های آموزش رایگان ارز دیجیتال استفاده کنید، بعد از یاد گیری این مباحث پایه میتوانید اقدام به عضویت در کانال vip کنید و بدون اینکه زمان زیادی را صرف تحت نظر داشتن بازار کنید از بازار سود بگیرید!.

پادکست آموزشی :

 

 

  • سیگنال چیست؟
  • بازار دو طرفه چیست؟
  • اسپات و فیوچرز به چه معناست؟
  • short / long به چه معناست؟

 

  • نمونه سیگنال ترون

TRX – 1H

  • نمونه سیگنال بیت کوین
سیگنال BTC

BTC – LEV 5

  • دامیننس تتر
usdt.d سیگنال

USDT.D – 4H

 

سیگنال چیست؟ سیگنال بگیریم یا نه؟

چند سوال پر تکرار در مورد سیگنال، نحوه استفاده از سیگنال و … را پاسخ می‌دهیم. پرتکرار را در ادامه پاسخ می‌دهیم:

  1. سیگنال چیست؟  پیشنهادات خرید و فروشی که در بازارهای مالی از جمله ارز دیجیتال وجود دارند. شخصی که کار آن معامله گری در بازار است دقیقا پیشنهاد خرید و فروش خود را با شما به اشتراک می‌گذارد. به این پیشنهاد خرید و فروش سیگنال میگویند.
  2. سیگنال بخرم یا نه؟ در درجه اول اگر معامله گری را یاد بگیرید بهتر است اما اگر شاغل هستید و زمان کافی برای بودن در بازار و علاقه ای به تحلیلگر شدن را ندارید میتوانید از سیگنال استفاده کنید تا منبع درآمد دوم شما خرید و فروش باشد.
  3. از کجا سیگنال بخرم؟ برای خرید سیگنال اول باید یک سری پارامتر برای بررسی را یاد بگیرید و طبق آنها تصمیم به خرید سیگنال از یک گروه بگیرید.

روش استفاده از سیگنال ارز دیجیتال

در نهایت فرقی ندارد که از سیگنال چه تیمی استفاده میکنید، مهم اینست که خودتان سیگنال ها را بررسی کنید و با اطلاعات کامل خرید نمایید.

پارامتر های مهم:

win rate: (درصد موفقیت)

risk / reward: (درصد شکست / پاداش)


حتما فایل های صوتی رو گوش بدید تا کاملاااا پیام هایی که در کانال های cryptocurrency قرار میگیره رو درک کنید. حالا که به اینجا رسیدید اولا ممنونم که تا انتهای این مطلب آموزشی با ما بودید و برای ارتقای دانش خودتون ارزش قائل شدید. در آخر میخوام بهتون جواب یه سوالی رو بدم که شاید از ابتدای آشنایی با بازار ارز دیجیتال با شما بوده باشه. و اون سوال اینه: آیا با توجه به میزان ریسک بالای ارز های دیجیتال، سرمایه گذاری در این بازار جدید و خطرناک کار درستی هست؟ خلاصه ترین پاسخ برای شما: 

ریسک نداشتن ارز دیجیتال در سبد دارایی از ریسک داشتن کریپتو ده ها برابر است!!

 

 

 

About the author : zahra

ارسال دیدگاه